Delock Patch panelė De-Lock / 10-PATCH12
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
rating 4.5
Delock Patch panelė De-Lock / 10-PATCH12 kaina
add to cart Į krepšelį 15.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 15.99
Pristatymas į namus
Gauk birželio 2 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
DeLOCK 43259. Produktfarbe: Schwarz. Breite: 255 mm, Höhe: 44 mm, Tiefe: 12 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Pliusai: Patikimas ir patvarus 12 prievadų Kompaktiškas dydis ir lengvas montavimas
Minusai: Nėra papildomos gamintojo garantijos
Specifikacija
  • Gamintojas Delock
  • Gamintojo_papildoma_garantija 0
  • Unit_measure_lt PC
  • Keystone prievado aukštis, mm. 19.2
  • Nrp_kaina 0
  • Reikiamas skaičius varžtų 4
  • Aukštis, mm. 44
  • Paketo_dydis 1
  • Bruto_kaina 5.66
  • Medžiaga Metalas
  • Negabaritinis Ne
  • Plotis, mm. 255
  • Prievadų skaičius 12
  • Didelis dydis Ne
  • Lauko_garantija Ne
  • IKT aukštis, u. 1
  • Tipas Patch skydelis
  • Dydis 10"
  • Spalva Juoda
  • Yra_užsakyta Taip
  • Svoris, kg. 0.18
  • Ilgis, mm. 12
  • Keystone prievado plotis, mm. 14.9
  • Vieneto_matas vnt
  • Modelio pavadinimas
    43259
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
Adapteris Ugreen 30985, 1m
  • Įvertinimas 5.0 (42)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Adapteris Ugreen 30985, 1m kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Kompiuterio lizdas be rėmelio LEGRAND SUNO, 1 x RJ45, baltos sp. kaina
-29 %