Conotech BENDRAAŠIS KABELIS NS113-TRISHIELD
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
rating 4.5
Conotech BENDRAAŠIS KABELIS NS113-TRISHIELD kaina
add to cart Į krepšelį 4.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 4.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Atkarpoje : 100 m . Nurodyta kaina už 1m įsigyjant visą ritinį
Vidinė gysla : Ø 1.13 mm Cu Viela
Dielektrikas : Ø 4.8 mm (suputotas fiziškai)
Ekranas : Dvigubas Al/PET
Apypinas : 144  x 0.12 mm Al viela / PET
Išorinis apvalkalas : Ø 6.8 mm PVC
Apvalkalo spalva : Balta
Impedansas : 75 Ω
Laido silpninimas 100m ilgyje : 3.6  dB @ 50 MHz
6.2  dB @ 100 MHz
13  dB @ 500 MHz
17.3  dB @ 862 MHz
18.8  dB @ 1000 MHz
23.2  dB @ 1500 MHz
27.9  dB @ 2000 MHz
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-02-09
Specifikacija
  • Gamintojas Conotech
  • Modelis
    NS-585
  • Vidinis venos skersmuo 1,13 mm
  • Sklypas 144 laidai x 0,12 mm, Al viela.
  • Dielektrinis 4,65 ± 0,02 mm fiziškai putotas PE
  • Svoris 0.05
  • Varža 75 ± 3 omai
  • Apsauginis ekranas folija Al. + polipropilenas, storis 0,04
  • Modelio pavadinimas
    NS113-TRISHIELD
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokioms sistemoms tinka šis Conotech bendraašis kabelis?
2. Kokios yra šio laido signalo slopinimo savybės?
Kabelio slopinimas matuojamas decibelais ir priklauso nuo dažnio. Pavyzdžiui, esant 862 MHz dažniui, slopinimas yra 17,3 dB 100 metrų atkarpoje. Šios charakteristikos lemia, kokio ilgio trasa galima be reikšmingo signalo kokybės praradimo, todėl svarbu atsižvelgti į planuojamą instaliacijos atstumą.
3. Kokios yra šio kabelio konstrukcijos ypatybės?
4. Ar šis laidinis produktas atitinka statybines saugos taisykles?
5. Kokios yra šio kabelio pagrindinės fizinės charakteristikos?
Laido vidinė gysla pagaminta iš 1,13 mm skersmens vario vielos, o izoliaciją sudaro suputotas dielektrikas. Išorinis apvalkalas yra iš PVC, balto spalvos, o bendras kabelio skersmuo siekia 6,8 mm. Šios detalės nulemia jo mechaninį atsparumą ir montavimo galimybes.
Dažnai perkama kartu
Adapteris Ugreen 30985, 1m
  • Įvertinimas 5.0 (42)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Adapteris Ugreen 30985, 1m kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina