Conotech BENDRAAŠIS KABELIS NS100-TRISHIELD
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
rating 4.5
Conotech BENDRAAŠIS KABELIS NS100-TRISHIELD kaina
add to cart Į krepšelį 4.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 4.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Atkarpoje : 100 m . Nurodyta kaina už 1m įsigyjant visą ritinį
Vidinė gysla : Ø 1.00 mm Cu Viela
Dielektrikas : Ø 4.8 mm (suputotas fiziškai)
Ekranas : Dvigubas Al/PET
Apypinas : 96  x 0.12 mm Al viela
Išorinis apvalkalas : Ø 6.8 mm PVC
Apvalkalo spalva : Balta
Impedansas : 75 Ω
Laido silpninimas 100m ilgyje : dB @ 200 MHz
17.5  dB @ 800 MHz
29  dB @ 1750 MHz
34.5  dB @ 2200 MHz
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-12-31
Specifikacija
  • Gamintojas Conotech
  • Modelis
    NS100TRI 583
  • Vidinis venos skersmuo 1,00 mm
  • Sklypas 96 laidai x 0,12 mm, Al viela.
  • Dielektrinis 4,8 ± 0,02 mm fiziškai putotas PE
  • Svoris 0.05
  • Varža 75 ± 3Ω
  • Apsauginis ekranas folija Al. + polipropilenas, storis 0,04
  • Išorinė danga 0
  • Modelio pavadinimas
    NS100
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
Adapteris Ugreen 30985, 1m
  • Įvertinimas 5.0 (42)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Adapteris Ugreen 30985, 1m kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina