Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 0.5 m
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 9,1 W/m·K |
| Tankis: | 2,7 g/cm3 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Klampumo pastaba: | 250 Pa.s |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Garsumas: | 4 ml |
| Plotis: | 117 mm |
| Ilgis: | 21,2 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 4 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 168 mm |
| Pakuotės gylis: | 93 mm |
| Pakuotės aukštis: | 20 mm |
| Paketo svoris: | 28 g |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 35,5 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 33 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 21,5 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 4,4 kg |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 120 vnt |
| Savybės | |
| Šiluminis laidumas | 9,1 w/m·k |
| Tankis | 2,7 g/cm3 |
| Produkto spalva | Pilka |
| Klampumo pastaba | 250 pa.s |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Garsumas | 4 ml |
| Plotis | 117 mm |
| Ilgis | 21,2 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Svoris | 4 g |
| Modelio pavadinimas | ZM-STC9 |