Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Turėklai tualetui yra tvirtas ir patogus sprendimas, pagamintas iš aliuminio, su reguliuojamu aukščiu ir pločiu, pritaikytas įvairių dydžių vartotojams. Rėmas turi porankius ir neslystančias kojeles, užtikrinančias komfortą ir stabilumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Pilka |
| Porankis | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Reguliuojamas plotis | Taip |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Maksimalus apkrovos svoris | 100 kg |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 400 g |
| Minimali aukštis | 64 cm |
| Minimali plotis | 53 cm |
| Maksimalus aukštis | 74 cm |
| Gylis | 470 mm |
| Maksimalus plotis | 63 cm |
Pulsoksimetrų paklausa auga kaip ant mielių. Kas tai per įrenginiai ir kam naudojami? Visų pirma, reikėtų paminėti, kad pulsoksimetras yra kompaktiškas prietaisas, kuris praverčia sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms teisingai organizuoti savo treniruotes. Antra, pulsoksimetras padeda stebėti sveikatą žmonėms, kurie …