TELEVIZORIUS OLED55B53LA.AEU LG
  • Varlė kodas 54146937
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Varlė kodas 54146937
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
TELEVIZORIUS OLED55B53LA.AEU LG kaina
add to cart Į krepšelį 826.58
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 826.58
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės ženklas- LG. Plotis- 122.8 cm. Gylis- 4.6 cm. Gylis su stovu- 23.5 cm. Aukštis- 70.8 cm. Aukštis su stovu- 77.2 cm. Svoris- 14.5 kg. Svoris be stovo- 14.3 kg. Spalva- Juoda sp.. Energinio efektyvumo klasė- F. Ekrano tipas- OLED. Ekrano įstrižainė- 55 in. Ekrano raiškos tipas- 4K OLED. Ekrano raiška- 4K (3840 x 2160). Ekrano forma- Plokščias. Ekrano dažnis- 120 Hz. Garso galia- 20 W. Skaitmeninio imtuvo tipas- DVB-T2 / T / C / S2 / S. HDMI lizdų skaičius- 4. 3.5mm ausinių lizdas- Taip. WiFi sąsaja- Taip. WiFi Direct sąsaja- Taip. WiDi sąsaja- Taip. Bluetooth sąsaja- Taip. „Smart TV"- Taip. 3D funkcija- Ne. Įdiegta operacinė sistema- webOS. VESA standartas- 300 x 200. DLNA- Taip. NFC- Ne. Foninis apšvietimas- Ne. Privaloma garantija- 24 mėn. Garantija juridiniams asmenims- 12 mėn.
Specifikacija
  • Gamintojas LG
  • Svoris 18.5
  • Modelio pavadinimas
    LGOLED55B53LAAEU
Atsiliepimų politika
Patarimai
Blog nuotrauka
Panašios prekės
  • Išpardavimas Išpardavimas
TELEVIZORIUS 55C7L TCL
  • Ekrano įstrižainė (coliais)55
  • GamintojasTCL
  • Ekrano raiška4K
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
TELEVIZORIUS 55C7L TCL kaina
Televizorius|DREAME|65 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pikselių|Flat|16:9|QLED|65Q100 kaina
Televizorius|DREAME|55 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pikselių|Flat|16:9|QLED|55S100 kaina
Televizorius TCL 75P8K QLED
  • Įvertinimas 5.0 (6)
Televizorius TCL 75P8K QLED kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
TCL 50C61K televizorius 127 cm (50") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ metalinis kaina
Televizorius Xiaomi TV S Mini 2025 65", UHD
  • Įvertinimas 5.0 (16)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Televizorius Xiaomi TV S Mini 2025 65", UHD kaina