Televizorius 40" JVC LT-40VQF553D
  • Varlė kodas 51649275
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 51649275
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
  • Garantija (fiziniams asmenims) Garantija (fiziniams asmenims)
Atgal Pirmyn
Televizorius 40" JVC LT-40VQF553D kaina
ar
  • + 12 mėn. 27
  • + 24 mėn. 41 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 52
  • + 48 mėn. 65
add to cart Į krepšelį 269.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 269.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
Realistic image full of colour
The VIDAA operating system will keep you entertained
High-level gaming
Stadium-like spectacle
Turn your TV into an artistic canvas
Mirror content from your phone to the big screen
Wi-Fi for instant entertainment
Wireless convenience thanks to Bluetooth
Control your TV directly from your smartphone
Safe viewing for kids
Hotel mode for common areas
IMAGE
QLED display
FULL HD resolution (1920 x 1080 pxl)
100 cm (40") diagonal
HDR - compatible with HDR10 and HLG formats
Direct LED backlight
SIGNAL RECEPTION / TUNERS
DVB-T2(HEVC H.265)/T (terrestrial, terrestrial) tuner
DVB-S2/S (satellite) tuner, Skylink Fast Scan
DVB-C (cable) tuner
SMART FEATURES
Internet applications
Internet browser
HbbTV
Miracast
DLNA
Built-in WiFi
ADDITIONAL FEATURES
Media player (USB)
Bluetooth
EPG - TV programme guide
Teletext
Child lock
Hotel mode
MEDIA PLAYER (USB)
Supported formats
Video: AVI, MPEG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV
Images: JPEG, BMP, PNG, GIF
Music: FLAC, MP3, WMA, WAV
SOUND
Dolby Digital Plus (E-AC3)
Surround Sound
Equalizer
Output power 2x 8 W
CONNECTORS
2x HDMI input (v 2.1)
1x USB input (v 2.0)
Headphone output
Digital coaxial audio output
LAN - Ethernet
CI+ slot
GENERAL
Mains power 220-240V/50Hz
Hole spacing for wall mounting VESA 100 x 100 mm
Specifications:
97.0 cm wide
LED display technology
Width 90.2 cm
Height 61.0 cm
Screen diagonal 100 cm (40")
Height 55.3 cm
Depth 16.5 cm
Depth 14.5 cm
Full HD display resolution
Weight 6.22 kg
Weight 8.15 kg
QLED (Quantum Dot) display technology
Panel frequency 50/60 Hz
HDR (High Dynamic Range) HDR, HDR10, HLG
Backlight Type Direct LED
Local Brightness Control (Micro Dimming) Yes
Picture in Picture (PIP) No
Multiview No
Ambilight No
Smart TV Yes
HbbTV (red button) yes
Panel type not specified
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner No
Operating system VIDAA U
Wi-Fi integrated
Internet browser Yes
DLNA Yes
TimeShift No
PVR (recording to USB / HDD) no
Multimedia playback from USB / HDD Yes
Fast scan - automatic tuning Skylink Yes
Integrated DVD player No
Voice control yes
Smart remote control no
Smart function Yes
Wireless Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Easy Mirroring, Image Mirroring
Game mode No
Game TV not optimal
Game menu (Game bar) No
HDMI 60 Hz signal reception
ALLM No
VRR No
Nvidia No
AMD No
Sound Dolby Digital Plus, stereo
Music power 16 W
Premium sound system No
Independent headphone and TV speaker volume No
Component No
Number of HDMI 2
HDMI 2.1 2
HDMI ARC Yes
Number of USB 1
USB 2.0 1
CI slot Yes
LAN (Ethernet) Yes
Scart No
PC input (VGA) No
Headphone output Yes (3.5mm jack and Bluetooth)
Optical output No
Standby power consumption 0 W
Energy saving appliance Yes
Power supply 12/24 V No
Amazon Alexa No
Apple HomeKit No
Google Home No
Custom system No
Model year 2025
TV (bezel) colour black
TV back colour black
TV stand colour black
Artificial Intelligence No
Hotel mode Yes
Parental mode Yes
Teletext Yes
JVC Extended Warranty 42 months warranty
Official distribution in the Czech Republic
Country of Origin Other
Stand side legs
Stand width / leg spacing 76 cm
Mounting dimension (VESA) 100 × 100 mm