Sharp | 55HP6265E | 55 | Išmanusis televizorius | „Google TV“ | UHD | Juoda
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Atgal Pirmyn
ar
  • + 12 mėn. 37
  • + 24 mėn. 55 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 70
  • + 48 mėn. 88
add to cart Į krepšelį 364.79
Sharp | 55HP6265E | 55 | Išmanusis televizorius | „Google TV“ | UHD | Juoda kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 364.79
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
Gamintojas Aštrus
Bendras gylis (mm) 146,00 mm
Bendras aukštis (mm) 845,00 mm
Bendras svoris 15,60 kg
Bendras plotis (mm) 1340,00 mm
Grynasis svoris 11,00 kg
Pakavimo kiekis 1,00 dalių
Popierius / kartonas 3680,00 g
Plastikas (be PET) 920,00 g
Taros svoris (kg) 4,60 kg
TI svoris (kg) 0,02 kg
Tūris (m3) 0,17 m³
Baterijos klasifikacija CL126:NE:2016-12-09
Baterijos sudėtis CL127:KT:2016-12-09
Baterijos tipas Baterija
Įmontuota baterija Taip
EEĮA mokestis Taip
Prodiuseris Aštrus
EEĮA mokestis CL109:2:2017-04-01
Garantija 24 mėn.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-17
Pliusai: Puiki vaizdo kokybė Integruota "Google TV" platforma Elegantiškas dizainas
Minusai: Garso kokybė galėtų būti geresnė
Specifikacija
  • Gamintojas Sharp
  • Modelis
    55HP6265E
  • Vesa Taip
  • Derintuvai DVB-C
  • Vesa (tipas) 400 x 300 mm
  • Tipas - spalva Juoda
  • Tipas – televizoriaus tipas Išmanusis televizorius
  • Ekranas – raiška 3840 x 2160 (4K UHD)
  • Ekranas – technologija QLED
  • Tipas – operacinė sistema Google TV
  • Suvartojimas – vidutinis (w) 73
  • Garso - garsiakalbių veikimas 24
  • Suvartojimas – budėjimo režimas (w) 0.5
  • Ekranas – įstrižainė (") 55 colių (139 cm)
  • Sąsaja – grafiniai išėjimai HDMI
  • Ekranas – vaizdo dažnis (hz) 60
  • Sąsaja – bevielis ryšys Bluetooth
  • Sąsaja – kiti įėjimai ir išėjimai Skaitmeninė optinė/garso išvestis
  • Suvartojimas – energinio naudingumo klasė F
  • Modelio pavadinimas
    55HP6265E
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokie yra Sharp 55HP6265E televizoriaus išmatavimai?
Šio išmanaus televizoriaus plotis yra 1340 mm, o aukštis siekia 845 mm. Gylis kartu su pakuote yra 146 mm. Bendra įrenginio masė yra 15,6 kilogramo. Šie duomenys padės įvertinti, ar televizorius tiks jūsų baldams.
2. Ar Sharp modelis 55HP6265E turi įmontuotą bateriją?
3. Kokia garantija suteikiama Sharp 55HP6265E televizoriui?
4. Koks yra Sharp 55HP6265E pakuotės svoris ir tūris?
5. Ar Sharp 55HP6265E televizoriaus ekranas yra 4K raiškos?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 13:12:46
Patarimai
Blog nuotrauka
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta
  • Įvertinimas 5.0 (52)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina
Namų kino sistema Sharp HT-SB147 2.0, Juodos spalvos
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Namų kino sistema Sharp HT-SB147 2.0, Juodos spalvos kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
„Hisense UHD“ išmanusis televizorius | 55A6N | 55" | Išmanusis televizorius | VIDAA OS | UHD | Juodas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
„Hisense UHD“ išmanusis televizorius | 55A6N | 55" | Išmanusis televizorius | VIDAA OS | UHD | Juodas kaina