Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Fraktalinis dizainas |
| Bendras gylis (mm) | 542 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 554 mm |
| Bendras svoris | 9,6 kg |
| Bendras plotis (mm) | 320 mm |
| Grynasis svoris | 6,9 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 2000,00 g |
| Plastikas (be PET) | 700,00 g |
| Taros svoris (kg) | 2,70 kg |
| Tūris (m3) | 0,09608576 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėšimo lizdai | 7 |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | „Meshify 2“ kompaktiškas lengvas grūdintas stiklas |
| Disko skyriai | 2 x 3,5 colio / 2,5 colio; 4 x 2,5 colio (pridedami 2) |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Kita tara | 12 g |
| PET | 13 g |
| Suderinamumas | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Apsaugos nuo dulkelių filtras | Viršuje, priekyje ir apačioje |
| Dėžės turinys | „Meshify 2“ kompaktiškas dėklas; priedų dėžutė |
| Matmenys (P x G x A) | 424 x 210 x 475 mm |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1 x 120 |
| Kabelio valdymas | Taip |
| Įmontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3 x 120 arba 2 x 140 |
| Sąsaja | 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, garso įvestis/išvestis, maitinimo mygtukas, atstatymo mygtukas |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | 360/280 mm |
| HDD/SSD kombinuotas jungtis | Taip |
| Apatiniai ventiliatoriai įmontuoti | 1 x 120 |
| Viršutiniai ventiliatoriai įmontuoti | 2 x 120/140 |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 240 mm |
| Kitos savybės | Vietos vaizdo plokštėms iki 360 mm su 240 mm radiatoriumi viršuje arba iki 360/280 mm priekiniams radiatoriams su vaizdo plokštėmis iki 305 mm; Universalus ir erdvę taupantis ATX formos faktoriaus dizainas; Grūdintas stiklas |
| Paletės kiekis | 12 dalių |
| Prodiuseris | Fraktalinis dizainas |
| Garantija | 24 mėn. |