Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Brita Marella Maxtra Pro PP filtravimo ąsotis su 2,4 L talpa ir Maxtra Pro PP filtru, filtruojančiu iki 150 L vandens, užtikrina švarų ir gaivų gėrimą. Pagamintas iš ilgaamžio polipropileno (PP), šis ąsotis pasižymi atlenkiamu dangteliu ir ergonomiška rankena, todėl jį patogu naudoti.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Pilka |
| Vandens filtro tipas | Ąsočio vandens filtras |
| Vandens talpos dydis | 2,4 L |
| Filtras | Maxtra Pro PP |
| Filtruoto vandens talpa | 150 L |
| Dangtelio medžiaga | Polipropilenas (PP) |
| Atlenkiamas dangtelis | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 258 mm |
| Aukštis | 258 mm |
| Gylis | 105 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Filtrų skaičius | 3 vnt. |