Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Brita Marella +3 Maxtra Pro vandens filtravimo ąsotis užtikrina švarų geriamąjį vandenį, pasitelkdamas pažangią filtravimo technologiją. Jo atverčiamas dangtelis ir ergonomiška rankena suteikia patogumą naudojant.
Savybės |
|
|---|---|
| Atverčiamas dangtelis | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Vandens talpa | 2.4 L |
| Produkto spalva | Balta |
| Filtruoto vandens talpa | 150 L |
| Filtro tipas | Maxtra Pro PP |
| Dangtelio medžiaga | Polipropilenas (PP) |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 258 mm |
| Aukštis | 258 mm |
| Gylis | 105 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Filtrų skaičius | 3 vnt. |