Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Idealiai tinka vandeniui, sultims ir kokteiliams patiekti.
Gražiai išryškina gėrimo spalvą ir struktūrą.
Dera prie bet kokio stalo serviravimo.
Patogu naudoti tiek kasdien, tiek šventinėmis progomis.
Puikiai tinka namams, restoranams ir ypatingoms progoms.
| Prekės ženklas | Ambition |
| Ilgis | 8 cm |
| Plotis | 7,9 cm |
| Aukštis | 12 cm |
| Talpa | 345 ml |
| Kolekcija | Rillet |
| Medžiaga | Stiklas |
| Naudojimas | Galima plauti indaplovėje |
| Skersmuo | 7,9 cm |
| Spalva | Skaidri |