Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | drėkinimo valdymas |
| Tipas (dydis) : | 3/4 " |
| Darbinis slėgis : | 0.02 ... 0.8 MPa / 2.9 ... 116 psi |
| Vandens srautas : | 13 ... 33 l/min |
| Atidarymo /uždarymo laikas : | 5 ... 10 s |
| Belaidė komunikacija : | Bluetooth |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | 15 m |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas (ABS) + Nylon, Atspari spinduliavimui UV, Atspari vandeniui |
| Sandarumo klasė : | IP55 |
| Spalva : | Juoda + Žalias |
| Maitinimas : | 2 x 1.5V baterija, AA/LR6/FR6 tipo (nepridedamas) |
| Darbo temperatūra : | 4.5 °C ... 45 °C |
| Svoris : | 0.19 kg |
| Matmenys : | 137 x 68 x 89 mm |
| Garantija : | 2 metai |