Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : |
temperatūros ir drėgmės matavimas
įrenginių įjungimas/ išjungimas |
| Maitinimas : | 90 ... 250 V |
| Temperatūros matavimas : | -40 °C ... 80 °C ± 0.5 °C |
| Drėgmės matavimas : | 0 % ... 99 % ± 3 % |
| Maksimali suminė apkrova : | 3750 W |
| Suminė maksimali srovė : | 15 A |
| Įvesčių skaičius : | 1 |
| Išvesčių skaičius : | 2 |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : |
Wi-Fi 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : | Nemokama programa Tuya Smart Android įrangai Nemokama programa Tuya Smart iOS įrangai |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 40 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 0 % ... 90 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.1 kg (suminė) |
| Matmenys : |
|
| Garantija : | 2 metai |