Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | šildytuvo vožtuvo valdymo galvutė |
| Maitinimas : | 2 x baterija 1.5 V LR6 (AA) |
| Matavimas : | 0 °C ... 60 °C |
| Matavimo tikslumas : | ± 1 °C |
| Rankinis temperatūros valdymas : | 5 °C ... 35 °C |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.146 kg |
| Matmenys : | Ø 55 x 95 mm |
| Garantija : | 2 metai |