Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
WoodWick Aromatinė žvakė (Sun-Ripened Berries), 453,6 g
Cama MERCI kavos staliukas yra modernus ir stilingas baldų elementas, tinkantis tiek vidaus, tiek lauko erdvėms. Jo stačiakampė forma, juodas medžio drožlių plokštės viršus ir ąžuolo kojos suteikia elegancijos ir praktiškumo.
Savybės |
|
|---|---|
| Sulankstomas | Ne |
| Saugojimo lentyna | Taip |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Lentynų skaičius | 2 lentynos |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MERCI |
| Reguliuojamas aukštis | Ne |
| Prekės tipas | Kavos staliukas |
| Stilius | Modernus |
| Oro sąlygoms atsparus | Ne |
| Stalo viršaus forma | Stačiakampė forma |
| Ištempiamas | Ne |
| Prieš surinktas | Ne |
| Stalo viršaus spalva | Juoda |
| Kojų skaičius | 4 kojos |
| Aukščio klasė | Žemas |
| Saugojimo stalčiai | Ne |
| Stalo viršaus tipas | Vientisas |
| Kitos dalys spalva | Ąžuolas |
Svoris ir matmenys |
|
| Ilgis | 1000 mm |
| Aukštis | 550 mm |
| Plotis | 490 mm |
| Kojų aukštis | 140 mm |
Medžiaga |
|
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų medžiaga | MDF, Medžio drožlių plokštė |
| Kojų medžiaga | Metalas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |