Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
WoodWick Aromatinė žvakė (Sun-Ripened Berries), 453,6 g
Atnaujinkite savo erdvę su PAFOS Moderniu Baltu Matiniu Kavos Staliuku. Elegantiškas dizainas ir erdvus 120x60 cm paviršius sujungia stilių ir funkcionalumą, puikiai tinkantį moderniam namui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Prekės tipas | Kavos staliukas |
| Dizainas | Modernus |
| Saugojimo lentyna | Taip |
| Stalviršio medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | MDF |
| Stalviršio spalva | Balta |
| Sudėtinis | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Priešmontuotas | Ne |
| Koju skaičius | 2 |
| Kitos dalių medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalviršio forma | Stačiakampis |
| Pratęsiamas | Ne |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Saugojimo stalčiai | Ne |
| Stalviršio tipas | Viengubas |
| Kitos dalių spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 600 mm |
| Ilgis | 1200 mm |
| Aukštis | 500 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 25 kg |
| Pakuotės aukštis | 60 mm |
| Pakuotės gylis | 1300 mm |
| Pakuotės plotis | 670 mm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |