Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
WoodWick Aromatinė žvakė (Sun-Ripened Berries), 453,6 g
Cama kavos staliukas pasižymi moderniu dizainu ir tvirta medine konstrukcija, puikiai tinkantis mažoms erdvėms. Jo matmenys yra 120 cm ilgio ir 54.5 cm pločio, todėl jis yra ideali papildoma detalė bet kuriai gyvenamajai erdvei.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalo viršaus tipas | Viengubas |
| Kitos dalys spalva | Antracito |
| Ištraukiamas | Ne |
| Rėmo spalva | Wotan ąžuolas |
| Stalo viršaus spalva | Wotan ąžuolas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MEDIS |
| Prieš surinktas | Ne |
| Sandėliavimo stalčiai | Ne |
| Aukščio klasė | Vidutinė |
Svoris ir matmenys |
|
|---|---|
| Plotis | 460 mm |
| Ilgis | 1200 mm |
| Stalo storis (maks) | 1.6 cm |
| Aukštis | 545 mm |