Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis praktiškas stalas su 3 stalčiais užtikrina tvarkingą saugojimą. Pagamintas iš patvaraus technopolimero, derinantis antracito ir baltą spalvas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Antracitas, Balta |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Stalčių skaičius | 3 |
| Medžiaga | Technopolimeras |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 1 kg |
| Aukštis | 712 mm |
| Plotis | 325 mm |
| Gylis | 375 mm |
| Svorio diapazonas | 1 kg - 1.9 kg |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …