Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus, savarankiškai surenkamas televizoriaus stovas, sukurtas laikyti ir eksponuoti jūsų televizorių. Erdvus vidus su lentynomis užtikrina tvarkingą medijos įrenginių laikymą.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Papildoma informacija | Nuotraukose matomi komplektai rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Savarankiškai surenkami baldai, įrengtas elektrinis židinys. |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Viršaus spalva | Baltas |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Lentynos | Taip |
| Prieš surinkimą | Ne |
| Rėmo spalva | Baltas |
| Lentynos spalva | Baltas |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | POLO |
| Apdailos medžiaga | Laminate |
| Stalčiai | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Vidinė spalva | Baltas |
| Lentynų skaičius | 2 lentynos |
| Kojų aukštis | 2 cm |
Galia |
|
| Galingumo reikalavimai | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Nominalioji galia | 1400-1600 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 330 mm |
| Aukštis | 390 mm |
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Pirmo paketo matmenys | 185,5 x 36 x 7,5 cm |
| Antro paketo svoris | 12 kg |
| Pirmo paketo svoris | 23,5 kg |
| Antro paketo matmenys | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
Pakuotės turinys |
|
| Komplektacijos turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, televizoriaus stovas x1, surinkimo instrukcija x1, židinys x1 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …