Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
LOTTA 2D4D vitrina iš wotan ąžuolo su matinės juodos apdaila. Dvi šoninės durys ir keturios grūdinto stiklo lentynos puikiai tinka mėgstamų daiktų eksponavimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Savirinkimo baldai, Pasirinktinė LED apšvietimas (už papildomą mokestį) |
| Baldo plokštės storis | 16 mm, 25 mm (viršus) |
| Konstrukcijos spalva | Wotan ąžuolas |
| Išorinio apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Prekės tiekėjo kolekcijos pavadinimas | LOTTA |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Konstrukcijos medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Konstrukcijos storis | 16 mm |
| Durų medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Veidrodis | Ne |
| Pagalbinis išdėstymas | Stovintis ant grindų |
| Prekės tipas | Vitrina |
| Tipas | Vitrina |
| Stalčių skaičius | 4 stalčiai |
Svoris ir matmenys |
|
| Kojų aukštis | 15 cm |
| Gylis | 450 mm |
| Aukštis | 1600 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Pakuotės svoris | 94 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinys | Vitrina x1, montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Antrinės pakuotės matmenys | 104 x 65 x 10 cm |
| Pirmos pakuotės matmenys | 147 x 51 x 17 cm |
| Pirmos pakuotės svoris | 55 kg |
| Antrinės pakuotės svoris | 39 kg |
| Pakuočių skaičius | 2 |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …