Saugus dizainas
Dirbkite protingiau
Tobulas partneris
Lengva naudoti
Supaprastinkite savo dieną ir spausdinkite be jokių pastangų naudodami paprastą sąranką ir greitą Ethernet, 5 GHz „Wi-Fi“ arba USB ryšį. Šį efektyvų MFC-L2802DW valdyti labai paprasta dėl lengvai naudojamo valdymo skydelio.
Specifikacijos
Apskritai
Spausdintuvo tipas: vienspalvis
Funkcijos Spausdinimas, Kopijavimas, Nuskaitymas, Faksas
LCD ekranas
Ekrano dydis: 2 eilučių LCD su mygtukais
Maksimalus popieriaus dydis A4
Atmintis 128 MB vidinė atmintis
Technologija Lazeris
Prijungimo parinktys
Laidinis ryšys per Ethernet, belaidis ryšys per „Wi-Fi“, USB
Vietinė sąsaja: didelės spartos USB 2.0
Laidinio tinklo sąsaja: greitasis Ethernet
Belaidžio tinklo sąsaja: „Wi-Fi 2.4GHz“ ir „5GHz“ palaikymas
Kopijavimas
Dvipusis kopijavimas Ne
Kopijavimo greitis A4 (nespalvotas) 32 kopijos per minutę.
Raiška (nespalvota) iki 600 x 600 dpi
Matmenys ir svoris
Pakuotės matmenys 580 (P) x 517 (G) x 434 (A) mm – 14,10 kg
Įrenginio matmenys 410 (P) x 399 (G) x 319 (A) mm – 11,6 kg
Faksavimas
Fakso modemas 33,6 kbps
Aplinka
Energijos sąnaudos kopijuojant: 480 W, kopijuojant tyliuoju režimu: 280 W, spausdinant: 470 W, spausdinant tyliuoju režimu: 270 W, parengties režimu: 43 W, miego režimu: 4,1 W, gilaus miego režimu: 0,6 W, išjungus: 0,08 W
Aplinka
Tipinės elektros energijos sąnaudos 0,37 kWh/savaitę
Žiniasklaidos tipai
Tipai ir dydžiai Standartinis dėklas – A4, Letter, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, A5 (išilgai), B6 (JIS), A6, Executive, A4 trumpas, 16K (195 x 270 mm), Rankinis padavimas – plotis nuo 76,2 iki 215,9 mm, ilgis nuo 127 iki 355,6 mm Vokas; COM-10, DL, C5, Monarch, Skaitytuvo stiklas – iki A4 / Letter, Automatinis dvipusis spausdinimas A4
Tinklas
„Wi-Fi Direct™“ Taip
Laidinis greitasis Ethernet (10Base-T/100Base-TX)
Belaidės programos Taip
Belaidis tinklas „Wi-Fi“ 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n (infrastruktūros režimas) IEEE 802.11 g/n („Wi-Fi Direct“) 5 GHz: IEEE 802.11 a/n (infrastruktūros režimas) IEEE 802.11 a/n („Wi-Fi Direct“)