Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002K LEMON
Sumuštinių keptuvas Esperanza EKT005
Amica SMK2011 sumuštinių keptuvė turi 750 W galią ir gali paruošti 2 sumuštinius vienu metu. Ji pasižymi nelipnia danga, šaltu korpusu ir lengvai valoma konstrukcija.
Techniniai Duomenys |
|
|---|---|
| LED Indikatoriai | Taip |
| Neišslystančios Kojelės | Taip |
| Sumuštinių Kiekis | 2 |
| Šaltos Rankenos | Taip |
Dizainas |
|
| Produkto Spalva | Balta |
Galia |
|
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| AC Dažnis | 50 / 60 Hz |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Svoris | 1.2 kg |
| Plotis | 228 mm |
| Aukštis | 82 mm |
| Gylis | 214 mm |
Veikimas |
|
| Vaflių Gaminti | Ne |
| Grilinimas | Ne |
Pakavimo Turinys |
|
| Kiekis Pakuotėje | 1 vnt. |
Saugos Įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Prietaise skirta naudoti tik patalpose. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neliesti karštų paviršių. |
Skrudintuvai yra vieni iš patogiausių mažų buitinių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Skrudintuvai yra įtraukti į būtiniausių kiekvienos virtuvės prietaisų sąrašą. Kadangi šiandien siūloma tiek daug skrudintuvų variantų ir tiek daug skirtingų funkcijų, surasti tinkamą savo virtuvei ir šeimai …