Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002K LEMON
Sumuštinių keptuvas Esperanza EKT005
| Gamintojas | Princess |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 196.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Net weight | 1.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 236.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare other | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Princess |
| Palette Qty | 180 dalių |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Šildymo funkcija | No |
| Laido ilgis | 0.7 m |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Bandelės pašildymas įtrauktas | No |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Galingumas | 930 W |
| Ilgas lizdas | No |
| Atitirpinimo funkcija | Yes |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Laido laikymas | Yes |
| Galingumo lygių skaičius | 7 |
| Sustabdymo/atšaukimo mygtukas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 428207 |
| Gamintojo prekės serija | Wave Toaster |
| Gaminio spalva | Beige |
| Warranty | 24 mėn. |
Skrudintuvai yra vieni iš patogiausių mažų buitinių prietaisų, kuriuos galite turėti namuose. Skrudintuvai yra įtraukti į būtiniausių kiekvienos virtuvės prietaisų sąrašą. Kadangi šiandien siūloma tiek daug skrudintuvų variantų ir tiek daug skirtingų funkcijų, surasti tinkamą savo virtuvei ir šeimai …