Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Pure2Improve |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 13134.00 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 14421.00 mm |
| Net weight | 0.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 44.51 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Multi-Function Gym Bar |
| Medžiaga | Metal/EVA |
| Kitos savybės | Engage shoulder, back, arm, and core muscle groups |
| Gaminio spalva | Black |
| Producer | Pure2Improve |
| Warranty | 24 mėn. |
| Technical details | |
| Bendras svoris | 0.55 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.54 kg |
| Modelio pavadinimas | Multi-function gym bar |
| Medžiaga | Metal/eva |
| Gamintojas | Pure2improve |
| Savybės | |
| Kitos savybės | Engage shoulder, back, arm, and core muscle groups |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Modelio pavadinimas | 424535 |