Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 304,8 x 431,8 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Įvesties pilkumo laipsnio gylis | 16 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Platforminio skenavimo (flatbed) sparta (nespalvota, a3) | 2,1 sek/lapas |
| Plokštuminio skenavimo greitis (spalvotai, a3) | 2,48 sek/lapas |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Platformos skaneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, sidabras |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Ccd |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 5000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Ieškomų failų formatai | Bmp,jpg,pdf,tiff |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Energijos suvartojimas | 24 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 8 w |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 1,25 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 20000 mb |
| Minimalus ram | 4000 mb |
| Minimalus procesorius | Intel core i5 |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 7,7 kg |
| Plotis | 623 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Plustek book pavilion, abbyy finereader 12.0 sprint, plustek doctwain |
| Modelio pavadinimas | 0291 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …