Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
JJC FDA LED1 yra 3 LED apšvietimo rinkinys, sukurtas 35mm filmo ir skaidrių neigiamam kopijavimui. Jame yra 42 itin ryškios LED lempos su reguliuojamu ryškumu, spalvų atkūrimo indeksas 95+ ir 6500K spalvų temperatūra, užtikrinanti optimalų vaizdo kokybę.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | LED Apšvietimo Rinkinys Neigiamam Kopijavimui |
| Prekės Ženklas | JJC |
| Modelis | FDA LED1 |
Specifikacijos |
|
| LED Kiekis | 42 |
| Spalvų Atkūrimo Indeksas (CRI) | 95+ |
| Spalvų Temperatūra | 6500K |
| Apšvietimas |
10cm / 3.9": 6392 lux
20cm / 7.9": 1473 lux 30cm / 11.8": 988 lux |
| Ryškumo Lygiai | 10 lygių |
| Galingumas | 7.5W |
| Jungtis | Micro USB |
| Kabelio Ilgis | 1.5m / 4.9' |
| Matmenys | 71 x 91.2 x 52.8 mm (2.8 x 3.6 x 2.1") |
Papildoma Informacija |
|
| Medžiaga | ABS |
| Įtraukti Priedai |
1x LED lemputė
1x Skaidrės Laikiklis 1x Filmo Juostos Laikiklis 1x Naudojimo Instrukcija |
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Nedėkite filmo prieš įjungtą LED šviesą ilgą laiką, kad išvengtumėte pažeidimų. |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …