Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | IRIS |
| Gross depth (mm) | 68.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 431 dalių |
| Skenerio tipas | Handheld Scanners |
| Sąsaja | USB-C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Anywhere 6 Wifi Duplex |
| Gamintojo prekės serija | IRIScan |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600x1200 tašk./col. |
| Producer | IRIS |
| Warranty | 24 mėn. |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …