Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
HP Scanjet Pro N4600 fnw1 turi plokščią ir ADF skenerį su optine raiška 1200 x 1200 DPI. Jis palaiko dvipusį skenavimą ir turi kasdienį darbo ciklą iki 6000 puslapių, su 100 lapų ADF įvesties talpa.
Dizainas |
|
|---|---|
| Integruotas ekranas | Taip |
| Skenerio tipas | Plokščias ir ADF skeneris |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Baltas |
| Ekrano įstrižainė | 7.11 cm (2.8") |
Galia |
|
| Įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Galia (tipiška) | 17.4 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| Galia (išjungta) | 0.06 W |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra | 10 - 35 °C |
| Saugymo temperatūra | -40 - 60 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė | 15 - 80% |
| Saugymo santykinė drėgmė | 0 - 90% |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 536.5 mm |
| Gylis | 325.4 mm |
| Aukštis | 133.3 mm |
| Svoris | 6.1 kg |
Tinklas |
|
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Taip |
Sistemos reikalavimai |
|
| Palaikomos Windows OS | Windows 8.1, 11, 7, 8, 10 |
| Palaikomos Mac OS | Mac OS X 10.14 - 12.0 |
| Palaikomos Linux OS | Taip |
Veikimas |
|
| Skenavimas į | El. paštą, Tinklo aplanką, PC |
| RAM talpa | 0.5 GB |
| Jutiklio tipas | CIS |
| Skenavimo tvarkyklės | TWAIN |
| Kasdienis darbo ciklas (maks) | 6000 puslapių |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 666 MHz |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės gylis | 245 mm |
| Pakuotės svoris | 7.8 kg |
| Pakuotės aukštis | 499 mm |
| Pakuotės plotis | 645 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | AC, USB |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB prievadas | Taip |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Kitos funkcijos |
|
| TWAIN versija | 2.4 |
Įvesties talpa |
|
| ADF įvesties talpa | 100 lapų |
Popieriaus tvarkymas |
|
| Palaikomi skenavimo medijos tipai | Vokai, Fotopopierius, Paprastas popierius, Etiketės |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A5 |
| ISO A serijos dydžiai | A6, A4, A5 |
| Automatinio dokumentų tiekėjo (ADF) medijos svoris | 45 - 120 g/m² |
Skenavimas |
|
| Optinė skenavimo raiška | 1200 x 1200 DPI |
| Dvipusis skenavimas | Taip |
| Maksimalus skenavimo dydis | 216 x 356 mm |
| Dvipusio ADF skenavimo greitis (spalva, A4) | 80 ipm |
| Dvipusio ADF skenavimo greitis (juodai baltas, A4) | 80 ipm |
| ADF skenavimo greitis (juodai baltas, A4) | 40 ppm |
| ADF skenavimo greitis (juodai baltas, A3) | 40 ppm |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …