Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 30 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 85 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 85 ppm |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka, balta |
| Ekranas | Lcd |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 9000 puslapiai |
| Ieškomų failų formatai | Bmp,jpeg,pdf,tiff |
| Nuskaityti į | „cloud“ |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,sane,twain,wia |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 100 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, plastikinė kortelė, post card(jpn) |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 413 g/m² |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A3,a4,a5,a6 |
| Laiškas | Taip |
| Leidžiamas | Taip |
| Iso b-serijos dydžiai (b0...b9) | B4,b5,b6 |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Jungčių galimybė | Eternetas |
| Standartinės sąsajos | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 40 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,1 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Miego režimas | Taip |
| Įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Tinklas | |
| Palaikomi tinklo protokolai (ipv6) | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai (ipv4) | Tcp/ip, dhcp, dns, snmp, slp |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | 25 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 15 - 85 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,6 kg |
| Plotis | 296 mm |
| Ilgis | 169 mm |
| Aukštis | 167 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Nuskaitymo technologija | Readyscan led |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 10 vnt |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 60 vnt |
| Modelio pavadinimas | B11B251401 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …