Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 215,9 x 3048 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 10 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 8 bitai |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 26 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 26 ppm |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 3000 puslapiai |
| Ieškomų failų formatai | Bmp, jpg, pdf, png, tiff |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain,wia |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 50 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, post card(jpn) |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 50 - 209 g/m² |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4,a5,a6 |
| Laiškas | Taip |
| Leidžiamas | Taip |
| Iso b-serijos dydžiai (b0...b9) | B5,b6 |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,2 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 100 - 120 v |
| Maitinimas | 15 w |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows vista |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.6 snow leopard,mac os x 10.7 lion,mac os x 10.8 mountain lion,mac os x 10.9 mavericks |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2003 r2,windows server 2008 r2,windows server 2012 r2 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 15 - 85 % |
| Sertifikatai | |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,5 kg |
| Plotis | 297 mm |
| Ilgis | 152 mm |
| Aukštis | 154 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Siejama programinė įranga | Document capture pro 2.0, epson scan 2 |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 12 vnt |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 96 vnt |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 2,07 m |
| Modelio pavadinimas | B11B249401 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …