Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 1000 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, pilka |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cmos cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 500 puslapiai |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 20 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Standartinės sąsajos | Usb 2.0,usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Usb |
| Energijos suvartojimas | 7 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1,5 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,1 w |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Taip |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1 kg |
| Plotis | 285 mm |
| Ilgis | 257 mm |
| Aukštis | 174 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Captureontouch\ncaptureontouch lite\nnuance paperport\npresto! bizcard reader\nplug-in: evernote, sharepoint, google docs, sugarsync, dropbox, onedrive\nemc captiva cloud runtime controls |
| Modelio pavadinimas | 2420T94 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …