Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 305 x 432 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a3) | 120 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a3) | 120 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 240 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 240 ipm |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 50000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Triukšmo lygis skanavimo metu | 54 db |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 500 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A3 |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 20 - 209 g/m² |
| Ilgo popieriaus lapo režimas | Taip |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Standartinės sąsajos | Rj-45,usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 66,5 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 3,5 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 220 - 240 v |
| Tinklas | |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Veikimo temperatūros norma (t-t) | 50 - 95 °f |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 25 kg |
| Plotis | 480 mm |
| Ilgis | 569 mm |
| Aukštis | 315 mm |
| Modelio pavadinimas | 3150C003 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …