Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 104,9 x 500 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 1200 x 1200 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Ne |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24/48 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8/16 bitai |
| Išvesties vienspalvio vaizdo gylis | 1 bitai |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta, monochromas |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Vizitinių kortelių skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, mėlyna |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 800 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Mygtuko funkcijos | Skenuoti |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A6 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Plastikinė kortelė |
| Plastiko kortos medijos svoris | 50 - 120 g/m² |
| Maksimalus skenavimo plotis | 3,3 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 50 cm |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Usb |
| Įėjimo įtampa | 5 v |
| Srovė | 0,5 a |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 2000 mb |
| Minimalus ram | 2000 mb |
| Minimalus procesorius | Intel core 2 duo 1ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 iot core,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 2000,windows 2000 professional,windows 3.x,windows 7,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 7 x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 190 g |
| Plotis | 174,5 mm |
| Ilgis | 60,5 mm |
| Aukštis | 38,5 mm |
| Modelio pavadinimas | 0287 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …