Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 3000 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Įvesties spalvos gylis | 30 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 60 ppm |
| Adf skenavimo greitis (nespalvotai, a4) | 60 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 60 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 120 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 120 ipm |
| Skenavimo greitis (j /b, žema skir. geba, a4) | 60 sek/lapas |
| Skenavimo greitis (spalvotas, žema skir. geba, a4) | 60 sek/lapas |
| Skenavimo greitis (j /b, aukšta skir. geba, a4) | 60 sek/lapas |
| Skenavimo greitis (spalvotas, aukšta skir. geba, a4) | 60 sek/lapas |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta |
| Pasirenkama fono spalva | Ne |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Ekranas | Lcd |
| Ekrano įstrižainė | 8,89 cm |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Dual cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 7000 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Ieškomų failų formatai | Bmp, csv, doc, jpg, pdf, png, tiff, txt, xls |
| Įmontuotas transliatorius | Ne |
| Nuskaityti į | „cloud“, elektroninį paštą, e-mail server, failas, atvaizdas, ocr, pc, twain, wia |
| Mygtuko funkcijos | Cancel, išjungta, įjungta |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain,wia |
| Brūkšninio kodo skaitytuvas | Taip |
| Teksto konvertavimo į kalbą technologija | Ne |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 1500 mhz |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 80 lapai |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 80 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, vokai, paprastas popierius, plastikinė kortelė, perdirbtas popierius, atspindintis, storas popierius, plonas popierius |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 215 x 155,6 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 52 x 52 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 413 g/m² |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Leidžiamas | Taip |
| Maksimalus skenavimo plotis | 21,6 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 3 m |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) |
| Standartinės sąsajos | Eternetas, usb 2.0, usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1), belaidis lan |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 36 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 3 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 5 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 5 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Maitinimas | 36 w |
| Tinklas | |
| Wifi | Taip |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimalus ram | 3430 mb |
| Minimalus procesorius | Intel core i3 - 4150 processor |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows 8.1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Veikimo temperatūros norma (t-t) | 50 - 95 °f |
| Sertifikatai | |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Sertifikavimas | Epeat registered \nenergy star qualified\nas/nzs cispr 22:2009 +a1:2010; (class b rcm mark), can / csa – c22.2 no 60950-1-07 +a1:2011 (tuv c mark), canada csa-cispr 22-10 / ices-003 issue 5 (class b), china gb4943.1:2011; gb9254:2008 class b (ccc s&e mark), en55022:2010 ite emissions (class b), en55024:2010 ite immunity (ce mark), en60950-1:2006 +a1,+a11,+a12 (tuv gs mark), iec60950-1:2005 +a1, taiwan cns 13438:2006 (class b); cns 14336-1 (bsmi mark), ul 60950-1:2007 r12.11 (tuv us mark), cfr 47 part 15 (fcc class b), argentina s mark |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 7 kg |
| Plotis | 312 mm |
| Ilgis | 269 mm |
| Aukštis | 182,5 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Adf popieriaus lovys | Taip |
| Krautuvas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Windows bundled software: twain, isis, wia drivers; capture pro limited edition, smart touch; linux drivers available from www.kodak.com/go/scanonlinux (september availability) kofax certified. (future availability) |
| Kitos savybės | |
| Įdiegiama programinė įranga | Capture pro limited edition, smart touch |
| Techniniai duomenys | |
| Palaikomi linijiniai (1d) brūkšniniai kodai | Codabar,code 128,code 3 of 9,ean-13,ean-8,pdf417,u.p.c. |
| Pc jungtis | Usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Nuskaitymo technologija | Dual cis |
| Didžiausias popieriaus dydis | 216 x 3000 mm |
| Santykinė oro drėgmė | 15 - 80 % |
| Energija | 36 w |
| Modelio pavadinimas | 1015114 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …