Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Hipoalerginis ir natūralus skanėstas, pagamintas iš pieno, užtikrina dantų priežiūrą ir yra skirtas suaugusiems vidutinio dydžio šunims (10-25 kg).
Savybės |
|
|---|---|
| Skanėsto tipas | Hipoalerginis, Natūralus, Dantų, Kramtukai |
| Kategorija | Šunims |
| Veislės dydis | Vidutinio dydžio 10 - 25 kg |
| Šunų veislė | Visos vidutinio dydžio veislės |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Be glitimo | Taip |
| Be sojos | Taip |
| Pakuotės tipas | Plastikinė |
| Be konservantų | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Svoris | 80 g |
| Specialūs poreikiai augintiniui | Apnašų sumažinimas, prevencija |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Pagrindinis skonis | Pienas |
| Papildomos savybės | Be grūdų, Be vištienos, Monoproteinas |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Produkto kategorija | Šunų kramtukas |
| Papildoma informacija | Produkto svoris gali šiek tiek svyruoti |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
Maistinė informacija |
|
| Baltymai | 62,4% |
| Žaliųjų skaidulų | 1% |
| Žaliųjų pelenų | 5,3% |
| Drėgmės kiekis | 10,2% |
| Riebalų kiekis | 18% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …