Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Petmex 1 kg Vištienos kramtukas yra aukštos baltymų koncentracijos skanėstas, pagamintas iš natūralių ingredientų. Jis užtikrina dantų apsaugą ir patenkina jūsų augintinio skonio poreikius su vištienos skoniu.
Savybės |
|
|---|---|
| Dozavimo forma | Kietas |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Augintinio amžiaus etapas | Suaugęs |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Sveikatos poveikis | Dantų apsauga |
| Katės veislė | Bet kuri veislė |
| Veislės dydis | Kiekvienas dydis (2 - 80 kg) |
| Augintinio maisto skonis | Vištiena |
| Gyvūnų tipai | Katė, Šuo |
| Svoris | 100 g |
| Specialūs augintinio poreikiai | Dantys |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Skanėsto tipas | Natūralus, kramtomas |
| Svorio diapazonas | 1 kg - 1,9 kg |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Kategorija | Šunims |
| Papildomos savybės | Dantų |
| Veislės dydis | Tinkamas visoms veislėms |
Maistinė informacija |
|
| Baltymai | 59% |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Be dirbtinių priedų | Taip |
| Be laktozės | Taip |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 18,7% |
| Drėgmės kiekis | <8% |
| Be glitimo | Taip |
| Riebalų kiekis | 14% |
| Be cukraus | Taip |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …