Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Avienos skonio baltymų batonėlis, priklausantis BRIT Jerky serijai, tinka visoms šunų veislėms ir gyvenimo etapams.
Savybės |
|
|---|---|
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Veislės dydis | Visų dydžių (2 - 80 kg) |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Gyvūnų maisto skonis | Aviena |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Gyvūno gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Specialūs gyvūnų poreikiai | Nėra specialių poreikių |
| Svoris | 200 g |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata |
| Sezoninė pasiūla | Aktyvumas su savo augintiniu, Pavasaris |
| Kategorija | Šunims |
| Svorio diapazonas | 201 g - 499 g |
| Pagrindinis skonis | Aviena |
| Serija | BRIT Jerky |
| Skanėsto tipas | Kramtomas |
Maistinė informacija |
|
| Bruto skaidulos | 2% |
| Baltymai | 30% |
| Riebalų kiekis | 26% |
| Bruto pelenai | 5% |
| Drėgmės kiekis | 18% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …