Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Sausas mėsos užkandis, pagamintas iš elnienos baltymų, tinkantis visų veislių ir dydžių šunims. Palaiko bendrą sveikatą.
Svoris: 200 g, Baltymų kiekis: 33%, Riebalų kiekis: 24%
Savybės |
|
|---|---|
| Be sojos | Taip |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Gyvūnų maisto skonis | Šerniena |
| Veislės dydis | Kiekvienas dydis (2 - 80 kg) |
| Dozavimo forma | Kieta |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūno gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Be glitimo | Taip |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Be cukraus | Taip |
| Svoris | 200 g |
| Specifiniai gyvūno poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Pagrindinis skonis | Vištiena, Elniena |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
| Be konservantų | Taip |
| Užkandžio tipas | Kramtomas, Funkcionalus |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris, Aktyvus laikas su jūsų augintiniu |
| Kategorija | Šunims |
| Sera | BRIT Jerky |
| Svorio diapazonas | 201 g - 499 g |
| Papildomos savybės | Sąnarių palaikymas |
Maistinė vertė |
|
| Bruto skaidulos | 2% |
| Baltymai | 33% |
| Drėgmės kiekis | 18% |
| Bruto pelenai | 6.5% |
| Riebalų kiekis | 24% |
TOP susijusios paieškos
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …