Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
300g pakuotė šunų skanėstų. Paukštienos skonio, mini dydžio, tinkama mažiems šunims.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Be sojos | Duomenų nėra |
| Šunų veislė | Visos miniatiūrinių šunų veislės, Mažų šunų veislės |
| Veislės dydis | X-Small (< 4kg), Small (2-10 kg) |
| Dozės forma | Kieta |
| Augintinio amžiaus etapas | Suaugęs |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Augintinio maisto skonis | Mesos, Žuvies |
| Svorio diapazonas | 201 g - 499 g |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Kategorija | Šunims |
| Be glitimo | Ne |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Svoris | 300 g |
| Augintinio amžius | Suaugęs |
| Papildomos ypatybės | Treniruotė |
| Skanėsto tipas | Saulėgrąžos, Treniruotė |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
Maistinė informacija |
|
| Drėgmės kiekis | 20% |
| Baltymai | 11.7% |
| Žaliavos pelenai | 2% |
| Žaliavos skaidulos | 1% |
| Riebalų kiekis | 5.9% |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
|---|---|
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje., Nenaudoti kaip subalansuotos mitybos pakaitalo., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …