Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Macedon mėsos diskai su jautiena yra aukštos kokybės skanėstai šunims, skirti suaugusiems šunims.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūno amžiaus etapas | Suaugęs |
| Be sojos | Nėra duomenų |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80kg) |
| Gyvūnų maisto skonis | Jautiena |
| Be gliuteno | Nėra duomenų |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Dozavimo forma | Standus |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Pakuotės svoris | 1vnt./500 g |
| Be konservantų | Nėra duomenų |
| Gyvūnų specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
| Be cukraus | Taip |
| Be dirbtinių spalvų | Nėra duomenų |
| Skanėsto tipas | Saulėgrąžų, Šuniukams, Mokymui |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata |
| Kategorija | Šunims |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
Saugumo įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje., Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. |
Mitybos faktai |
|
| Riebalų kiekis | 8% |
| Drėgmės kiekis | 20% |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 2.1% |
| Baltymų kiekis | 12% |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 1.1% |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …