Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Croci Spa guminės šukos dedamos ant delno 19.5x12cm
Šis 100% jautienos sausgyslės kramtomasis skanėstas, skirtas suaugusiems šunims, padeda užtikrinti dantų apsaugą ir patenkina natūralų kramtymo instinktą. Dėl didelio baltymų kiekio ir dirbtinių priedų nebuvimo, jis yra sveikas pasirinkimas.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūno gyvenimo etapas | Suaugęs |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Sveikatos poveikis | Dantų apsauga |
| Specifiniai gyvūnų poreikiai | Dantys |
| Svoris | 100 g |
| Gyvūnų maisto skonis | Jautiena |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Šunų veislė | Bet kuri veislė |
| Pakuotės tipas | Plastikinė pakuotė |
| Veislės dydis | Kiekvieno dydžio (2 - 80 kg) |
| Kategorija | Šunims |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
| Svorio diapazonas | 0 g - 200 g |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata |
| Skanėsto tipas | Natūralus, kramtomas |
| Produkto kategorija | Skanėstas |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Veislės dydis | Tinkamas visoms veislėms |
Mitybos faktai |
|
| Be cukraus | Taip |
| Riebalų kiekis | 5% |
| Be glitimo | Taip |
| Baltymai | 79% |
| Be laktozės | Taip |
| Drėgmės kiekis | <7,7% |
| Be dirbtinių priedų | Taip |
| Žaliava | 1.7% |
| Be dirbtinių spalvų | Taip |
Šuniuko atsiradimas namuose – tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Varle.lt prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
TOP pirkinių sąrašas naujam šuniuko šeimininkuiVarle.lt specialistas pataria pirmiausia įsigyti tai, …