Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis funkcionalus skalbinių krepšys puikiai tinka tiek skalbinių saugojimui, tiek kaip patogi sėdynė vonios kambaryje. Jo dizainas su vidiniu įdėklu užtikrina patogų turinio išėmimą, o tvirta konstrukcija leidžia naudoti jį kaip kėdę.
Krepšys yra kompaktiškas, tačiau talpus – su 20 litrų talpa. Dėl praktiškos rankenos jis lengvai perkeliamas, o maksimalus 120 kg svorio apkrovimas užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą. Juodas plastikinis korpusas suteikia modernią išvaizdą ir tinka įvairiems vonios kambarių interjerams.
| Skersmuo | 36 cm |
| Aukštis | 50,5 cm |
| Talpa | 20 l |
| Išimamas įdėklas | Taip |
| Rankena, palengvinanti krepšio nešimą | Taip |
| Maksimalus svoris | 120 kg |
| Medžiaga | Plastikas |
| Spalva | Juoda |