| Techniniai parametrai |
| Prekinis ženklas | Bosch |
| Komercinis produkto pavadinimas | Wna134b0sn |
| Montuojamas / laisvai statomas | Laisvai pastatoma |
| Montavimo tipas | Laisvai statoma |
| Reguliavimo tipas | Elektroninis |
| Reguliavimo ir aliarmo tipas | Įspaudžiami mygtukai , lcd , lcd , rankenėlės |
| Nuimama viršutinė plokštė | Ne |
| Reguliuojamo aukščio kojelės | Taip - tik priekis |
| Maksimalus reguliuojamų kojelių aukštis (mm) | 12 mm |
| Durys / dvejos durys | Nėra |
| Pakrovimo tipas | Iš priekio |
| Durelių lankstas | Kairėje |
| Pagrindinė produkto spalva | Balta |
| Basic color of product | Balta |
| Prijungimo galia (w) | 2050 w |
| Srovė (a) | 10 a |
| Įtampa (v) | 220-240 v |
| Dažnis (hz) | 50 hz |
| Atitikties sertifikatai | Ce , vde |
| Elektros laido ilgis (cm) | 210 cm |
| Kištuko tipas | Schuko-/gardy su įžeminimu |
| Gaminio aukštis (mm) | 848 mm |
| Gaminio plotis (mm) | 598 mm |
| Gaminio gylis | 590 mm |
| Gylis, esant durelėms atidarytoms 90° (mm) | 1063 mm |
| Gaminio su pakuote aukštis (mm) | 890 mm |
| Gaminio su pakuote plotis (mm) | 675 mm |
| Gaminio su pakuote gylis (mm) | 710 mm |
| Svoris neto (kg) | 71,046 kg |
| Svoris bruto (kg) | 75,0 kg |
| Suvartojama energija (skalbimas ir džiovinimas pilna įkrova) (kwh) | Kwh |
| Suvartojama energija (tik skalbimas) (kwh) | Kwh |
| Maksimalus apsukų skaičius(aps/min) | 1400 aps/min |
| Talpa skalbiant, medvilnė (kg) | 8,0 kg |
| Talpa džiovinant, medvilnė (kg) | 5,0 kg |
| Vandens sąnaudos (skalbimui ir džiovinimui pilna talpa) (l) | L |
| Energy label version | 2017 |
| Qr kodas (es 2017/1369) | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/333416 |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | C |
| Ore skleidžiamas akustinis triukšmas (es 2017/1369) | 70 db(a) re 1 pw |
| Ore skleidžiamo akustinio triukšmo klasė (es 2017/1369) | A |
| Išjungties režimo vartojamoji galia (es 2017/1369) | 0,50 w |
| Budėjimo veiksenos vartojamoji galia (es 2017/1369) | 0,50 w |
| Uždelstosios veiksenos vartojamoji galia (es 2017/1369) | 4,00 w |
| Tinklinės budėjimo veiksenos vartojamoji galia (es 2017/1369) | 0,00 w |
| Svertinis energijos suvartojimas kwh per 100 skalbimo ciklų „eco 40-60“ programa (es 2017/1369) | 63 kwh |
| Vandens suvartojimas „eco“ programa litrais per darbo ciklą (es 2017/1369) | 41 l |
| „eco 40-60“ programos trukmė valandomis ir minutėmis vardiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 3:32 h |
| Svertinis energijos suvartojimas kwh per 100 viso skalbimo / džiovinimo ciklų (es 2017/1369) | 313 kwh |
| Maksimali talpa kilogramais skalbimo / džiovinimo ciklu (es 2017/1369) | 5,0 |
| Maksimali talpa kilogramais skalbimo ciklu (es 2017/1369) | 8,0 |
| Viso skalbimo ir džiovinimo ciklo vandens suvartojimas litrais per darbo ciklą (es 2017/1369) | 70 l |
| Viso skalbimo ir džiovinimo ciklo trukmė valandomis ir minutėmis vardiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 7:30 h |
| Skalbimo ciklo energijos vartojimo efektyvumo indeksas (es 2017/1369) | 68,9 |
| Skalbimo / džiovinimo ciklo energijos vartojimo efektyvumo indeksas (es 2017/1369) | 78,7 |
| „eco 40-60“ programos energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | C |
| Skalbimo / džiovinimo ciklo energijos vartojimo efektyvumo klasė (reglamentas (es) 2017/1369) | E |
| Viso skalbimo / džiovinimo ciklo skalbimo efektyvumo indeksas (es 2017/1369) | 1,04 |
| „eco 40-60“ programos skalbimo efektyvumo indeksas (es 2017/1369) | 1,04 |
| „eco 40-60“ skalbimo programos skalavimo efektyvumas (es 2017/1369) | 5,0 g |
| Skalbimo ir džiovinimo ciklo skalavimo efektyvumas (es 2017/1369) | 5,0 g |
| Energijos suvartojimas kwh vienam kilogramui per darbo ciklą „eco 40-60“ skalbimo programa (es 2017/1369) | 0,626 kwh |
| Energijos suvartojimas kwh vienam kilogramui per darbo ciklą „eco 40-60“ skalbimo / džiovinimo programa (es 2017/1369) | 3,126 kwh |
| Maksimali temperatūra audiniuose naudojant „eco 40-60“ programą vardiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 46 °c |
| Maksimali temperatūra audiniuose naudojant „eco 40-60“ programą pusiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 36 °c |
| Maksimali temperatūra audiniuose naudojant „eco 40-60“ programą ketvirčiu pajėgumo (es 2017/1369) | 23 °c |
| Skalbinių drėgmės lygis procentais išskalbus „eco 40-60“ programa, veikiančia vardiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 53 % |
| Skalbinių drėgmės lygis procentais išskalbus „eco 40-60“ programa, veikiančia puse pajėgumo (es 2017/1369) | 53 % |
| Skalbinių drėgmės lygis procentais išskalbus „eco 40-60“ programa, veikiančia ketvirčiu pajėgumo (es 2017/1369) | 53 % |
| „eco 40-60“ programos sukimo greitis aps./min vardiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 1400 aps/min |
| „eco 40-60“ programos sukimo greitis aps./min pusiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 1400 aps/min |
| „eco 40-60“ programos sukimo greitis aps./min ketvirčiu pajėgumo (es 2017/1369) | 1400 aps/min |
| „eco 40-60“ programos gręžimo efektyvumo klasė (es 2017/1369) | B |
| „eco 40-60“ skalbimo ciklo trukmė valandomis ir minutėmis pusiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 2:48 h |
| „eco 40-60“ skalbimo ciklo trukmė valandomis ir minutėmis ketvirčiu pajėgumo (es 2017/1369) | 2:10 h |
| Viso skalbimo ir džiovinimo ciklo trukmė valandomis ir minutėmis pusiniu pajėgumu (es 2017/1369) | 5:05 h |
| Sukurta taip, kad būtų išleidžiami sidabro jonai (es 2017/1369) | Ne |
| Water remaining after spin (%) | 53 % |
| Triukšmo lygis skalbiant (db re 1 pw) | 47 |
| Triukšmo lygis gręžiant (db (a) re 1 pw) | 70 |
| Triukšmo lygis džiovinant (db (a) re 1 pw) | 59 |
| Bendros vandens sąnaudos per metus (viso 200 skalbimų ir džiovinimų pilna talpa) (l) | L |
| Bendras suvartojamos energijos kiekis per metus (200 kartų skalbimas ir džiovinimas pilna įkrova) (kwh) | Kwh |
| Bendros vandens sąnaudos per metus (viso 200 skalbimų pilna talpa) (l) | L |
| Bendras suvartojamos energijos kiekis per metus (200 kartų tik skalbimas pilna įkrova) (kwh) | Kwh |
| Vidutinis medvilnės skalbimo laikas prie 60°c pagal en 60456 (maksimalus kiekis) (min) | Min |
| Galimos ekranėlio kalbos | Švedų |
| Automatinė programa | Taip |
| Apsukų skaičiaus reguliavimas | Keičiamas |
| Sūkių išjungimas | Ne |
| Svorio jutiklis | Taip |
| Užterštumo laipsnio atpažinimas | Ne |
| Putų kiekio kontrolė | Taip |
| Disbalanso kontrolė | Taip |
| Daugk. apsauga nuo vand.nutek. |
| Atskiras temperatūros reguliavimas | Steps |
| Plovimas šaltame vandenyje | Taip |
| Eigos indikatorius | Led diodai |
| Skaitmeninis atgalinio laiko skaičiavimo indikatorius | Taip |
| Pradžios atidėjimas | Yra |
| Galimas pradžios atidėjimas max iki (h) | H |
| Stop delay or a start delay option | Stop |
| Papildomos naudojimo galimybės | Atsargus džiovinimas , atšviežinimas , intensyvus džiovinimas , mišrūs , plovimas ir džiovinimas 60 , sporto drabužiai , super 15 min , vandens išpylimas/gręžimas , vienas skalavimas |
| Daugiau vandens | Taip |
| Durelių atidarymas | Rankena |
| Vamzdžio medžiaga | Plastmasė |
| Būgno talpa (l) | 63 l |
| Būgno medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Karšto ir šalto vandens įleidimas | Ne |
| Reguliuojama džiovinimo temperatūra | Taip |
| Atbulinės eigos būgno sukimasis | Taip |
| Užblokuoto filtro indikatorius | Ne |
| Greitas džiovinimas | Ne |
| Programinės įrangos atnaujinimas | Ne |
| Chemical tax included | Taip |
| Chemical tax sweden | 50% tax (50% reduction) |
| Chemical tax classification | 50 % |
| Broadband technology | Netaikoma |
| Energy smart | Ne |
| Remote access | No, only direct access |
| Possibility of remote update for maintenance | Ne |
| Possibility of remote upgrade | Ne |
| Sim card slot available | Ne |
| Capability of wireless communication | Ne |
| Serie | 4 |
| Kita informacija |
| Gaminio išmatavimai (a x p x g), mm | 848 x 598 x 590 mm |
| Gaminio su pakuote išmatavimai (axpxg) | 890 x 710 x 675 mm |
| Pakuotės tūris (dm3) | 426,533 |
| Lengvas lyginimas | 30 min |
| Vandens sąnaudos (l) | 59 l |
| Average time washing and drying | Min |
| Cph-code | G21211859444g4pgso |
| Durelių rėmelis | Balta-juodai pilka |
| Konstrukcijos tipo grupė | Laisvai pastatomas |
| Productdivision | Plc |
| Ne |
| Display of consumption estimation | Ne |
| Taip |
| I-dos | Ne |
| Daugiau vandens | Taip |
| Extremely silent appliances | Taip |
| Wash & dry 60 min. | Taip |
| Ne |
| Taip |
| Speedperfect | Taip |
| Home connect | Ne |
| Lauko programa | Ne |
| Taip |
|
| Modelio pavadinimas | WNA134B0SN |