Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 05:03:37.
| Savybės | |
| Įrenginio suderinamumas | Planšetė |
| Modelio suderinamumas | Samsung |
| Produkto spalva | Pilka |
| Suderinamumas | Galaxy tab s6 lite |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 7,03 g |
| Plotis | 7,7 mm |
| Ilgis | 7,14 mm |
| Aukštis | 144 mm |
| Modelio pavadinimas | EJ-PP610BJEGEU |