Siuvimo mašina Janome DXL603 ATSILIEPIMAI

Asta V. ✔Įsigijo šią prekę
2020-04-05 Atsakyti
Pirma mano siuvimo mašina..pasiteisino 100%..
Alvydas V. ✔Įsigijo šią prekę
2020-01-14 Atsakyti
Viskas ok. Pliusai: prekė kokybiška, pristatymas greitas Minusai: Siuvimo mašinos JANOME DXL 603 neatitinka deklaruojamas svoris rašoma 8,8 kg o tikras svoris 5,3 kg .
Gražina T. ✔Įsigijo šią prekę
2019-12-27 Atsakyti
Aptarnavimas greitas ir malonus.Mašina atrodo gražiai. Sunki, reiškiasi gera.Dar nebandžiau, bet matosi, kad siūti bus patogu.Viskas apgalvota.
Rita B.
2019-06-13 Atsakyti
Prieš tai turėjau pigią Singer automatinę mašiną ir kartais siūnant ją norėjau išmest pro langą, tai dabar šitą labai džiaugiuosi. Siūlai niekad nesusimala ir netrūkinėja, kuo labiausiai džiaugiuosi. Lyginant su ta, kurią turėjau prieš tai, tai ši turi daug smagių patogių funkcijų, pavyzdžiui: - adatos padėties nustatymą (vieno mygtuko paspaudimu adatą galima visiškai pakelt arba nuleist), - elektroninį ekranėlį, kur lengva pasirinkti kiekvieną dygsnį ir jiems iškart automatiškai nustatomas tinkamas dygsnio ilgis ir plotis - rodo, kokią pėdelę reikia uždėti atitinkamam dygsniui - mašiną galima valdyti net be pedalo - galima nustatyti maksimalų greitį ir paspaudus pedalą iki dugno jis nebus viršijamas Taip pat mašina ganėtinai sunki, todėl net kai siūnama didžiausiu greičiu ji lieka stabili, veikia tyliai. Pati esu pradedanti siuvėja, tai tokios funkcijos labai praverčia ir palengvina mokymąsį ir neatbaido nuo siuvimo.
Rolanda ✔Įsigijo šią prekę
2018-03-09 Atsakyti
Aš nusipirkau šią mašiną prieš 4 mėnesius ir esu labai patenkinta. Niekada neturėjau jokių mechaninių ar techninių problemų. Lengvai valdoma, gerai veikia. Aš dažniausiai naudoju ją suknelių siuvimui. Siuvimo mašina gerai siųna storą medžiagą, tokią kaip džinsai, tačiau kartais tai daryti sunku, priklauso nuo medžiagos. Tai mano pirma siuvimo mašina, iš esmės patenkinusi visus poreikius. Turiu abejonių dėl mašinos greičio, kartais susipina medžiaga, tačiau manau, kad tai puiki mašina pradedantiesiems. Gal pažengusiems gali prireikti kažko išmanesnio, su daugiau funkcijų ir galimybių, kiek tvirtesnio.
Julita ✔Įsigijo šią prekę
2018-03-02 Atsakyti
Mašinytė nei per didelė, nei per maža. Labai patogi, tyliai ir greitai veikia. Is pradžių išgąsdino tokia funkcijų gausa, ar viso tiek man visko reikia, ar suprasiu ir t.t. Bet iš tikro, kai pradėjau naudotis, tai viskas paprasta ir dabar džiaugiuosi, kad čia tiek daug visko, nes labai motyvuoja kažką bandyti naujo. Puikiai sekasi siūti net storus audinius, siūlai neplyšta. Esu patenkinta visais 100 proc. ir manau tai tikrai geras variantas ypač tiems žmonėms, kurie jau kažkiek moka siūti. Pliusai: daug įvairiausių dygsnių visos reikalingos pėdelės tyliai veikia daug įvairių funkcijų ir galimybių aiški naudinga instrukcija Minusai: didoka kaina
Virgina V. ✔Įsigijo šią prekę
2018-02-14 Atsakyti
Puiki mašina,tikiuosi nenuvils :)
RB ✔Įsigijo šią prekę
2017-02-20 Atsakyti
Pirkau dovanų, tikiuosi pateisins lūkesčius.
Siuvimo mašina Janome DXL603 - Siuvimo mašinos
Siuvimo mašina Janome DXL603
 
Prekė išparduota (263) Siuvimo mašinos