Gorenje 2000GTWPT
rating 4.5
Gorenje 2000GTWPT
Nuotraukos nėra
Gorenje 2000GTWPT
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 10
  • + 24 mėn. 15 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 19
  • + 48 mėn. 24
add to cart Į krepšelį 90.22
Gorenje 2000GTWPT kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 90.22
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-12-10
Minusai: Šiek tiek sudėtingesnė priežiūra
Specifikacija
  • Gamintojas Gorenje
  • Tipas Elektrinis radiatorius/konvektorius
  • Spalva Balta
  • Galija (in) 2000
  • Plotis (cm) 92
  • Gylis (cm) 24
  • Aukštis (cm) 43
  • Svoris (kg) 7,4
  • Bruto svoris (pakuotė kg) 8,5
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 13 - 21:50:16
Patarimai
Skaityti daugiau
Šildytuvų tipai
Oro šildytuvas
Idealiai tinka šaltų kambario vietų …
Panašios prekės
Jata JCRC2115
  • GamintojasJata
  • TipasKonvekciniai
  • Galia (W)
  • Apšildomas plotas (m²)
  • Išmanus įrenginysNe
  • Apsauga nuo perkaitimoYra
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Jata JCRC2115 kaina
Tepalinis šildytuvas Sencor SOH 3411WH, 2300 W
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Tepalinis šildytuvas Sencor SOH 3411WH, 2300 W kaina
Heater Gorenje
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Heater Gorenje kaina
-8 %
Elektrinis kavos malūnėlis WEBBER CG6, 180 W kaina
-39 %
Baltas maisto produktų vakuuminis pakavimo aparatas, 120 W kaina
-29 %
Beper P203TER001
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Beper P203TER001 kaina
Beper RI.504
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Beper RI.504 kaina
Termoventiliatorius Blaupunkt FHD601 (su LCD)
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Liko tik: 2 vnt.
Termoventiliatorius Blaupunkt FHD601 (su LCD) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Stadler formos Ventiliatorius Šildytuvas Anna PTC šildytuvas, 2000 W, Galios lygių skaičius 2, Tinka kambariams iki 25 m², Tinka kambariams iki 63 m³, Baltas kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
HP Poly MDA480 QD, 207414-05 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Dahua Papildoma montavimo bazė laidams PFA130-E kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Manfrotto spaustukas 275 kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Maitinimo kabelis MicroConnect CEE 7 / 7 - C13, 5m (PE010450) kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 54076 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM3 Duplex 2m kaina
Mattel HOT WHEELS dešimties automodelių rinkinys, 54886
  • Įvertinimas 5.0 (14)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Mattel HOT WHEELS dešimties automodelių rinkinys, 54886 kaina
RAM Coreparts MicroMemory Serverio atmintis 4GB DDR2 667MHZ ECC/REG
  • GamintojasCoreparts
  • TipasDDR2
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
RAM Coreparts MicroMemory Serverio atmintis 4GB DDR2 667MHZ ECC/REG kaina