Tritonas (RAC-UP-X19-A1)
  • Varlė kodas 11675973
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
Tritonas (RAC-UP-X19-A1)
  • Varlė kodas 11675973
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Tritonas (RAC-UP-X19-A1) kaina
ar
add to cart Į krepšelį 106.99
Tritonas (RAC-UP-X19-A1) kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Tritonas (RAC-UP-X19-A1) kaina
ar
add to cart Į krepšelį 106.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Triton RAC-UP-X19-A1. Gaminio spalva: Pilka, Maksimali keliamoji galia: 45 kg, Stovo talpa: 1U. Dydis (imperinis): 48,3 cm (19"), Gylis: 650 mm, Aukštis: 45 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt.
Specifikacija
  • Gamintojas Triton
  • Modelis
    RAC-UP-X19-A1
  • Plotis Nėra duomenų
  • Aukštis Nėra duomenų
  • Gylis 650 mm
  • Produkto tipas Lentynos
  • Medžiaga Metalas
  • Prekės ženklas Triton
  • U vietų skaičius 1
  • Maks. krūvis 45 kg
  • Modelio pavadinimas
    RAC-UP-X19-A1
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Triton 9 colių 1U/550mm RAC-UP-X20-A1 stalinė plokštė kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Emiter Cokolis spintelėms EM / SH05D-6842 600x800x100mm 42U EM / SH-J068 kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
SilverStone SST–RK06U–OF 19” Desktop–Rack, otwarte ramki – 6U kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 54489 Rack 19 colių spintelė 6U 600 x 600 x 370 Perforuotos durys kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
QOLTEC 54463 Rack spintelė 19 colių 9U 600x501mm kaina