Traukimo gervė Condor CON-CWG-2004; 4 t
  • Varlė kodas 31963893
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 31963893
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Traukimo gervė Condor CON-CWG-2004; 4 t kaina
add to cart Į krepšelį 36.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 36.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Condor
  • Modelis
    CON-CWG-2004_con
  • Svoris 3.5000
  • Modelio pavadinimas
    CON-CWG-2004_con
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (832)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Alkotesteris Alcodetector EC3 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Išpardavimas Išpardavimas
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI
  • GamintojasMIO
  • Filmavimo raiška
  • Ekrano įstrižainė (coliais)20.0
  • Matymo kampas
  • Max. atminties kortelės dydis (GB)
  • Įvertinimas 5.0 (47)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI kaina
-7 %
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Geko Timing lock Renault 1.2-2.0 16V, Nissan 1.5DCi(4) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Makita 13x0,5x1140mm 6T 3Vnt. Medžiui 792567-9 Medžiui kaina
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Įrankis cilindro honingavimui 3-kojelių, Ø32-89mm, KS Tools kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
TengTools Varžtų trauktuvai Teng Tools TJSE05S; 5 vnt. kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Tepalo filtro veržliaraktis Facom D.140; 3/8''; 74 mm kaina
Prailginimo antgalis Facom J.120A; 3/8''; 200 mm kaina
Prailginimo antgalis Facom S.217; 1/2''; 500 mm kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Peilis-kaltas Hultafors HVK-Stk; 208/222 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Hewlett Packard (HP) HP 5y Priority Access PC 250+ vietų SVC kaina
Sbox Technology Sbox USB 2.0 8 Pin IPH7-S sidabro spalvos
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Sbox Technology Sbox USB 2.0 8 Pin IPH7-S sidabro spalvos kaina
Hewlett Packard (HP) HP 1y LANDeskPatchMGRStnAlone SVC E LTU kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
„RivaCase 2,5" kietojo disko dėklas (5101) kaina