Lanberg uchwyt ścienny rack 19" 8U 497X400/240 pilka
  • Varlė kodas 51169851
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Varlė kodas 51169851
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Lanberg uchwyt ścienny rack 19" 8U 497X400/240 pilka kaina
add to cart Į krepšelį 39.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 39.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Lanberg FB01-5408-10S Rack Priedų Laikiklis
Lanberg FB01-5408-10S yra sieninis laikiklis, skirtas 19 colių rack'ams, turintis 8U talpą. Jo gylis yra 400 mm, aukštis 390 mm, o plotis 497 mm, svoris – 4.8 kg.
  • Patvarus sieninis laikiklis, sukurtas 8U rack talpai, idealiai tinka įrangos organizavimui.
  • Vietą taupantis dizainas su 400 mm gyliu, puikiai tinka kompaktiškoms instaliacijoms.
  • Pagamintas iš tvirtų medžiagų su elegantiška pilka apdaila, užtikrinančia ilgalaikį naudojimą.
  • Paprasta montavimo procedūra, tinkama tiek profesionaliems, tiek asmeniniams nustatymams.
Ypatybės
Produkto Tipas Rack Laikiklis
Sieninis Montavimas Taip
Produkto Spalva Pilka
Rack Talpa 8U
Svoris ir Išmatavimai
Gylis 400 mm
Aukštis 390 mm
Svoris 4,8 kg
Plotis 497 mm
Papildoma Informacija
Montavimas Paprasta montavimo procedūra
Medžiaga Tvirtos medžiagos
Specifikacija
  • Gamintojas Lanberg
  • Ilgis 400 mm
  • Plotis 497 mm
  • Svoris 4800 g
  • Aukštis 390 mm
  • Pakuotės svoris 6.24
  • Pakuotės ilgis (mm) 500
  • Pakuotės plotis (mm) 550
  • Pakuotės aukštis (mm) 450
  • Modelio pavadinimas
    FB01-5408-10S
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Lanberg Folding Bracket Wall-mount 19" 6U | FB01-5406-10B | Juodas kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Išpardavimas Išpardavimas
MicroConnect DB-9 - DB-9, 1,8m, Baltas (SCSEHH2)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
MicroConnect DB-9 - DB-9, 1,8m, Baltas (SCSEHH2) kaina
-62 %
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing kaina
-11 %